NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prague - Olomouc: Arbor vitae societas - Olomouc Museum of Art 2018, 687 stran s četnými ilustracemi, velké 4° (23,5 x 29 cm), || published on the occassion of an exhibition of the same name; hardback
nová, výborný stav
2 370Kč
Bez daně: 2 370Kč
Bez daně: 2 370Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 16,5 cm, stran 61.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce odřená. Nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vyd. Kant, Praha 2018, 307 stran s četnými reprodukcemi,Velkoformátová fotografická publikace. Kniha formátu 4°, 31,5 x 25 cm, pevná vazba, 312 stran, text v češtině.
Velmi dobrý stav.
1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Praha: Kant - Karel Kerlický 2022, první vydání, pův. brož, 302 stran s četnými ilustracemi, 8° (8,5 x 21 cm)
nová, výborný stav
440Kč
Bez daně: 440Kč
Bez daně: 440Kč
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2010. Stran 238. Původní pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha: Artefactum 2017, 3 sv. brož. v ochranném pouzdře, 1031 stran s ilustracemi, 4° (16 x 23,5 cm)
nová, výborný stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Praha: Artefactum, Ústav dějin umění AV ČR (Institute of Art History, ASCR) 2005. iSBN 10\. 8086890023.
Velmi pěkný stav. / Sehr schöner Zustand.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Prague: R. Kubašta (mezi lety 1990-1992).
Nové, nepoužívané zboží.
79Kč
Bez daně: 79Kč
Bez daně: 79Kč
Lonely Planet 2019, formát A5, s. 258.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha: Karel Kerlický - KANT 2021, pův. kartonová vazba, 183 stran s četnými barevnými ilustracemi, 4° (24,5 x 28,5 cm)
nová, výborný stav
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Lonely Planet 2019, s. 192.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha: Togga 2011, brož., 138 s., 8° (16,5 x 23,5 cm)
Nová.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
[Praha:] Kant 2016, pův. laminovaná kartonová vazba, 115 stran s četnými čb. reprodukcemi, 24 x 21,5 cm, jazyk: česky, německy a anglicky
kniha je nová, výborný stav
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Lonely Planet 2015, formát A5, s. 366.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha: Togga 2020, brož., 186 s., 8° (16,5 x 23,5 cm)
Nová.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Brussels: Bozar Books, Centre for Fine Arts 2008, váz., 544 s., 4° (23,5 x 28,5 cm)
Nová, zatavená ve fólii.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Zobrazeny položky 2129 až 2144 z 2180 (137 stránek)
Zákazníci sk

![Years of Disarray 1908-1928: Avant-gardes in Central Europe [anglická verze] Years of Disarray 1908-1928: Avant-gardes in Central Europe [anglická verze]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/612251-years-of-disarray-1908-19-16353474071-1024x1024.jpg)

![Návraty -[fotograf Josef Koudelka - fotografické dílo, umělecká fotografie, průřez celoživotní tvorbou] Návraty -[fotograf Josef Koudelka - fotografické dílo, umělecká fotografie, průřez celoživotní tvorbou]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/531855-koudelka-navraty-15282299151-1024x1024.jpg)

![Muži okolo Sisi [Sissi -slovensky- Rakouská císařovna Alžběta Bavorská, manželka císaře František Josef I.] Muži okolo Sisi [Sissi -slovensky- Rakouská císařovna Alžběta Bavorská, manželka císaře František Josef I.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/755340-muzi-okolo-sisi-17623347231-1024x1024.jpg)
![Soupis památek historických a uměleckých v politickém okresu českokrumlovském; Díl II: Město Český Krumlov svazek 1-3 [místopis, Jižní Čechy] Soupis památek historických a uměleckých v politickém okresu českokrumlovském; Díl II: Město Český Krumlov svazek 1-3 [místopis, Jižní Čechy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/723509-soupis-pamatek-historicky-17244145461-1024x1024.jpg)



![Pocket Singapore (Lonely planet) [kapesní průvodce v AJ, Asie, kultura, doprava] Pocket Singapore (Lonely planet) [kapesní průvodce v AJ, Asie, kultura, doprava]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/725270-pocket-singapore-lonely-p-17262342871-1024x1024.jpg)
![Ročenka pro filosofii a fenomenologický výzkum, ročník I, 2011 [MMXI; filosofie; fenomenologie; čas; časovost] Ročenka pro filosofii a fenomenologický výzkum, ročník I, 2011 [MMXI; filosofie; fenomenologie; čas; časovost]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682445-rocenka-pro-filosofii-a-f-16747312701-1024x1024.jpg)

![Discover Florida (Lonely planet) [průvodce v AJ, USA, Orlando, Miami, Palm Beach, Tampa Bay] Discover Florida (Lonely planet) [průvodce v AJ, USA, Orlando, Miami, Palm Beach, Tampa Bay]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/725274-discover-florida-lonely-p-17262357571-1024x1024.jpg)
![Ročenka pro filosofii a fenomenologický výzkum, sv. 10, 2020 [MMXX; filosofie; fenomenologie; literatura] Ročenka pro filosofii a fenomenologický výzkum, sv. 10, 2020 [MMXX; filosofie; fenomenologie; literatura]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682458-rocenka-pro-filosofii-a-f-16747381831-1024x1024.jpg)