MÍSTOPIS

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lázně Bechyně
B. Čámský
Měkká vazba, stran 40 - včetně vyobrazení, rozměry: 13 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Krušné hory. Průvodce po Čechách, Moravě a Slezsku č. 6
Petr David, Vladimír Soukup a kol.
Marco Polo. Praha 2002. Brožovaná, rozměry: 11,5 x 19,5 cm, stran 157 + atlas, stran 32
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Chodskem! Průvodce po Domažlicích a okolí (Domažlice, Chodsko)
Max Duffek
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 141 + volně ložená mapa
Stav dobrý, obálka chybí, titulní list je protržený. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dějiny Ruska. Od nejstarších dob až do r. 1905 (Rusko)
M. N. Pokrovskij
Brožovaná, rozměry: 18,5 x 25 cm, stran 385 + Synchronické tabulky
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Některé složky jsou uvolněné.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Staré i zaniklé náboženské památky v Praze XI., na Žižkově (Žižkov, Praha)
Sešit, stran 30, rozměry: 15,5 x 23 cm
Velmi dobrý stav, obálka chybí, titulní list je ušpiněný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Procházky starou a novou Plzní (Plzeň)
Rudolf Průcha
Brožovaná - sešitá sponkami, stran 64, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Hřbet je v horní i dolní části natržený, u sponek stopy po rzi
150Kč
Bez daně: 150Kč
Košíře včera a dnes (Praha)
Bohuš Ujček (připravil)
Sešit, stran 27, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Basilika sv. Václava na Smíchově (Smíchov, Praha)
Jan Pauly
Měkká vazba - svázaná provázkem, rozměry: 21,5 x 12,5 cm, strany textu 2 + 12 vyobrazení
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka
299Kč
Bez daně: 299Kč
Kostel sv. Václava v proměnách času (Opava)
Pavel Šopák (ed.)
Sešit, rozměry: 22 x 25 cm, stran 16 - množství fotografií
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Procházkou pražským sanatoriem (Praha Podolí, Ústav pro matku a dítě)
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, 8 stran - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná
299Kč
Bez daně: 299Kč
Japonsko (protektorát, propaganda)
Clemens Scharschmidt
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 149, vydání první, 2 mapy
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Skizzy ze Švédska a Finska [Švédsko, Finsko] - Skicy ze Švédska a Finska
Jiří Guth
Pevná vazba, rozměry: 14 x 19 cm, stran 160
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Středověká města
Henri Pirenne
Pevná vazba. Stran 218. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Most Antonína Zápotockého v Praze (Barrandovský most, Praha)
J. Hejnic
Sešit, stran 72 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm
Velmi dobrý stav. Lehce odřená obálka
299Kč
Bez daně: 299Kč
Velké Srbsko
Arnošt Denis
Šolc a Šimáček, Praha, nedatováno. Přeložil Jindřich Vančura. Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18 cm, stran 330
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, hřbet je v horní i dolní části natržený, zadní část obálky je s mírnou ztrátou, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Parkhotel Praha 50 let (1967-2017)
Pevná vazba, rozměry: 21 x 20,5 cm, stran 74 - tvořeno převážně fotografiemi
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021