MÍSTOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevné vazby, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 227 s 52 obr. a 194 s 41 obr., 2 mapkami a 1 perským cest. dokumentem
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, stran 92 - včetně vyobrazení. Rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a otřepené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 15,5 x 22 cm, 148 stran s 12 tabulkami, 51 obr. v textu, mapka Lužice a mapa srbského území v 10. st. po Kristu.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená a na hřbetu na dvou místech natržená. Nerozřezáno
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 112, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a potrhaná s mírnou ztrátou
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydává Organizační výbor při děkanském úřadě v Litvínově 1994. Sešit, stran 68, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 61, rozměry: 21 x 25,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v horním rohu se ztrátou, spodní roh obálky a několik stránek má ohnutý spodní roh. Hřbet je mírně odřený a v horní i dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 120, rozměry:17,5 x 29 cm.
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Státní zemědělské nakladatelství, Praha 1985. Vydání první, 307 stran s velkým množstvím obrazového materiálu (fotografie a kresby). Původní celoplátěná vazba s originálním papírovým přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Každé číslo cca 16 stran, rozměry: 22 x 31 cm.
Stav velmi dobrý
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Miroslav Stejskal, Praha 1947. Edice Slovanský lit. klub. Poloplátěná vazba - obálka chybí, stran 381, rozměry: 15,5 x 21 cm
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé desky, mírně vyšisovaný hřbet
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Měkká vazba, rozměry: 14 x 18,5 cm, 158 stran, čb. fotografie v textu, rozkládací mapa.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená , mírně ušpiněná a otřepená. Hřbet je v horní i dolní části natržený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo Nakl. družstvo moravského kola spisovatelů v Brně, 1925. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 19,5 cm, 269 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je v horní části natržený, v dolní části s nepatrnou ztrátou, některé složky jsou uvolněné
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, první vydání. Stran cca 110 - množství vyobrazení, rozměry: 30 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, z boku s lehkou ztrátou
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná, stran 36, rozměry: 18,5 x 25,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je odřená a otřepená s lehkou ztrátou
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, strany37-72, rozměry: 18,5 x 25,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce otřepená
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná, strany 181-216, rozměry: 18,5 x 25,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce otřepená
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zobrazeny položky 6145 až 6160 z 7754 (485 stránek)
Zákazníci sk
















