PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Celoplátěná vazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, 491 str. s tabulkovými foto
Stav velmi dobrý, podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Národní knihovna České republiky, Praha 1995.
Dobrý stav, lehce odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 47, vyd. první
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyd. K. Mrázek, Praha 1918
Velmi dobrý stav, papír je na hřbetě natržen a na deskách prapodivně okousán, což ale byl asi jako autorský záměr.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
České korunovační klenoty [Svatováclavská koruna českých králů; Pražský hrad - Svatováclavská kaple]
Vydala Kancelář prezidenta republiky v nakladatelství J.Poláčka, Praha 1993. První pamětní vydání. Stran 72, křídový papír. Bohatý obrazový materiál. Původní celoplátěná vazba se zlacením s přebalem.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Práh, Praha 2009. Původní poloplátěná vazba, stran 119 - včetně obr. materiálu, vydání první, ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 17 x 24 cm; 188 s čb. fotografiemi.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, odřená a pomačkaná. Uvnitř je stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Umělecko-průmyslové muzeum 1904, s. 68.
Výborný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Academia, Praha 2017. Brožovaná - v průhledném obalu, 300 stran, první vydání, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala Panorama, Praha 1980 v edici Pragensia. 1. vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením, originální papírový přebal. 497 stran s velkým množstvím obrazového materiálu.
Přebal lehce zašpiněný, po okrajích mírně natržený. Stav dobrý (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Muzeum hl. města Prahy 1980.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Poloplátěná vazba s obálkou, 461 stran textu, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav dobrý, přebal je odřený, potrhaný se ztrátou, rohy desek naraženy.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Enigma pro Obecní dům, Praha 1997.
Výborný stav, nové knihy.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakl. Panorama, Praha 1985. Původní celoplátěná vazba s originálním papírovým přebalem, 216 s..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha 1940
Stav dobrý viz foto.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vkladní knížka z poloviny třicátých let. Z větší části vyplněná, původní plátěná vazba, 36 stran. De..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 1537 až 1552 z 2008 (126 stránek)
Zákazníci sk



![České korunovační klenoty [Svatováclavská koruna českých králů; Pražský hrad - Svatováclavská kaple] České korunovační klenoty [Svatováclavská koruna českých králů; Pražský hrad - Svatováclavská kaple]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726473-ceske-korunovacni-klenoty-17276246641-1024x1024.jpg)



![Prahou Jaroslava Seiferta [Průvodce - Jaroslav Seifert - Praha] Prahou Jaroslava Seiferta [Průvodce - Jaroslav Seifert - Praha]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/676308-prahou-jaroslava-seiferta-16674097791-1024x1024.jpg)

![Archaeologica Pragensia 1/1980 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy] Archaeologica Pragensia 1/1980 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/da/577885-archaeologica-pragensia-1-15941362551-1024x1024.jpg)
![Praha v květu baroka 1700-1718 [Z obsahu: každodenní historie města, Praha, mj. řemesla, cizinci, události, katastrofy, život ve městě Praze v 18. století, baroko] Praha v květu baroka 1700-1718 [Z obsahu: každodenní historie města, Praha, mj. řemesla, cizinci, události, katastrofy, život ve městě Praze v 18. století, baroko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/743192-praha-v-kvetu-baroka-1700-17465542031-1024x1024.jpg)

![Pražské Jezulátko [Kostel Panny Marie Vítězné - Praha Malá Strana, milostná soška Ježíška, poutní místo] Pražské Jezulátko [Kostel Panny Marie Vítězné - Praha Malá Strana, milostná soška Ježíška, poutní místo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/703536-prazske-jezulatko-praha-17012484871-1024x1024.jpg)
