PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pražské fakultní nemocnice (Praha)
Josef Havlíček, V. Uklein
Praha: Orbis [1938] Brožovaná - sešitá sponkamii, 31 stran s 23 vyobrazeními, rozměry: 21 x 30 cm.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka, nesouvisející věnování
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Sborník příspěvků k dějinám hlavního města Prahy, díl V., sešit 2. [město Praha, dějiny]
Václav Vojtíšek
Brožovaná, rozměry: 20 x 28 cm, 929 stran.
Stav horší - obálka je odřená, otřepená v horní části se skvrnou. Knižní vlok je včetně hřbetu rozlámaný na části. Uvnitř je stav velmi dobrý - pouze uvolněné složky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vytěsněná elita
Petr Hlaváček, Dušan Radovanovič
Univerzita Karlova, Praha 2012.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Václavova Rotunda svatého Víta (Praha, Pražský hrad)
Josef Cibulka
Nákladem vlastním, Praha 1933. Brožovaná, rozměry: 20 x 25,5 cm, stran 478 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, obálka je nepatrně odřená, nerozřezáno.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Alma mater Carolina Pragensis
UK, Praha 1988. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, menší 4°, 231 stran s množstvím fotografií.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ve znamení břevna a růží (benediktíni, Břevnovský klášter, Praha Břevnov) Historický, kulturní a umělecký odkaz benediktinského opatství v Břevnově a jeho dějiny
Milada Vilímková, Pavel Preiss
Vydal Vyšehrad, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba s originálním papírovým přebalem, 336 stran + množství obrazových příloh, větší 8°.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Národní muzeum v Praze (Edice: Má vlast, 20. svazek) [Praha, historie, sbírky]
Jan Šmíd - Pavel Čanda
Praha, ČTK - Pressfoto 1983, s. 86.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha (průvodce)
Měkká vazba, rozměry: 15 x 210 cm, 62 stran; množství obrazového materiálu + dobová reklama
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pražské kuriozity (Praha)
Zbyněk Bartoš
Vydal Ivo Železný, Praha 2000. Vydání první, stran 102, rozměry: 15 x 15 cm, původní pevná vazba s přebalem.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Časopis Národního muzea, ročník CLXV., číslo 1-2/1996
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 17 x 24 cm, stran 54
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zámek Trója u Prahy 2. Dějiny, stavba, plastika a malba
M. Horyna, P. Preiss, P. Zahradník
Paseka a Galerie hl. města Prahy, 2000. brožovaná, stran 363 - množství vyobrazení, rozměry: 13 x 20 cm
Výborný stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Restaurátorský ateliér Národní galerie v Praze [restaurátorství ]
Mojmír Hamsík
Vydala Národní galerie Praha 1985. Sešit. 60 stran + příloha.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha zednářská [svobodné zednářství]
Karel Sýs
BVD a nakl. Futura 2009. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 199 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Josef Herčík (1922)
Staroměstská radnice
Ocelorytina - nepodepsáno. Rozměry papíru: 220 x 155. ..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Katalog obrazárny v Domě umělců Rudolfinum, Praha
Brožovaná, stran 375, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce otřepená, hřbet v horní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021