SUDETA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brünn - Wien - Leipzig: Verlag Rudolf M. Rohrer 1938, pův. brož, 76 stran, 8° (16,5 x 24,5 cm)
zevně ohmataný, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Petr Prášil, Hostivice 2005. Pův. pevná vazba, rozměry: 22 x 22,5 cm, 276 str. na křídovém papíře.
Pěkný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Knihy se starými pohlednicemi. Hostivice: Baron 2009. 1. vydání.
Velmi pěkný stav, pouze na titulní straně poznámka tužkou.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Stuttgart: Seliger-Archiv 1986, pův. brož, 111 stran, 8° (15 x 21 cm)
nepoškozená, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: J. G. Calve, k. u. k. Hof- und Universitäts-Buchhändler (Robert Lerche) 1917. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu, 417 stran s četnými černobílými obr., 4° (15,5 x 23 cm), psáno frakturou
Volný knižní blok, bez desek, bez vazby, , hřbet z větší části odtržený, předsádka zmuchlaná, uvolněná vazba, poznámky tužkou, jinak uvnitř v uspokojivém stavu
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Breslau: Verlag von Eduard Trewendt 1890, váz., [4]+105+[3] s., 8° (15 x 22 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, původní obálka a předsádky zažloutlé, na cca 10 stranách je pár žlutých skvrnek od stáří.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Reichenberg in Böhmen: Sudetendeutscher Verlag Franz Kraus 1934, brož., 62+[2] s., 8° (15 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s drobnou ztrátou a malými natrženími, stránky zažloutlé, na titulním listě jsou razítka a signatura.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Karlsbad – Leipzig: Karl H. Frank 1937.
Velmi dobrý stav. Obálka lehce ohnutá a vybledlá, poznámky tužkou na přední straně obálky a na titulní straně, papír vzhledem ke stáří trochu zažloutlý, jinak uvnitř zcela v pořádku.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Karlsbad – Leipzig: Karl H. Frank 1937.
Velmi dobrý stav. Obálka na okrajích zahnědlá, vlastnická poznámka na titulní straně, uvnitř zcela v pořádku, papír příloh lehce zahnědlý, jinak bez poškození.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Leitmeritz: 1920, brož., 48 s., 8° (18,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a vybledlá, stránky zažloutlé, vazba částečně rozlepená.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Leitmeritz: 1924, brož., 48 s., 8° (18,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a vybledlá, stránky zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Leitmeritz: 1932, brož., 48 s., 8° (18,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a vybledlá, stránky zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Großschönau Sa. Ed. Kaiser Verlag 1936. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 174 stran psaných frakturou, s černobílými obr., 8° (16,5 x 21 cm)
knihov. exemplář, desky a hrany desek odřené, ořízka a předsádka zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Jaroslav Samec 1945. Převazba - půb. obálka je vevázána, rozměry: 15,5 x 20,5 cm, stran 133
Stav velmi dobrý
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brünn – Wien – Leipzig: Verlag Rudolf M. Rohrer 1939. Herausgegeben im Auftrage es Vereins für Geschichte der Deutschen in Böhmen von Univ.-Prof. Ddr. Wilhelm Wostry unter Mithilfe von Doz. Dr. Rudolf
Desky jen mírně zaprášené, jinak v pořádku, velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brünn – Wien – Leipzig: Verlag Rudolf M. Rohrer 1942. Herausgegeben im Auftrage es Vereins für Geschichte der Deutschen in den Sudetenländern von Univ.-Prof. Ddr. Wilhelm Wostry unter Mithilfe von Doz
Desky trochu zahnědlé a na okrajích zaprášené, strany I-VIII (obsah a seznam zkratek) volně vložené, uvnitř zcela v pořádku, velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk

![Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte; Zweiter Jahrgang, Erstes Heft, 20. März 1938 [Sudety, dějiny, časopis] Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte; Zweiter Jahrgang, Erstes Heft, 20. März 1938 [Sudety, dějiny, časopis]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/702084-zeitschrift-fur-sudetende-16993632261-1024x1024.jpg)

![Zu Menschenrecht und Menschenglück. Die Gedichte Anton Wilhelm Teucherts als Spiegelbild der Bergarbeiterbewegung im nordwestböhmischen Braunkohlenrevier [hornictví, Sudety] Zu Menschenrecht und Menschenglück. Die Gedichte Anton Wilhelm Teucherts als Spiegelbild der Bergarbeiterbewegung im nordwestböhmischen Braunkohlenrevier [hornictví, Sudety]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/717083-zu-menschenrecht-und-mens-17162082341-1024x1024.jpg)
![Böhmerwälder Hausindustrie und Volkskunst. 1. Teil. Wald- und Holzarbeit [lidové řemeslo a umění, 1. díl - Šumava, život, řemesla, lesnictví, výrobky ze dřeva, řezbářství, lidové umění a tradice Němců na Šumavě] Böhmerwälder Hausindustrie und Volkskunst. 1. Teil. Wald- und Holzarbeit [lidové řemeslo a umění, 1. díl - Šumava, život, řemesla, lesnictví, výrobky ze dřeva, řezbářství, lidové umění a tradice Němců na Šumavě]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/720482-bohmerwalder-hausindustri-17195851011-1024x1024.jpg)
![Die Schlacht bei Lobositz am 1. Oktober 1756 [bitva u Lovosic; sedmiletá válka; Prusko; Rakousko; Lovosice; mapa] Die Schlacht bei Lobositz am 1. Oktober 1756 [bitva u Lovosic; sedmiletá válka; Prusko; Rakousko; Lovosice; mapa]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/730439-die-schlacht-bei-lobositz-17322815191-1024x1024.jpg)
![Stimme von Land und Stamm. Achtunddreissig sudetendeutsche Dichter [1934; Sudety; sudetská literatura, poezie] Stimme von Land und Stamm. Achtunddreissig sudetendeutsche Dichter [1934; Sudety; sudetská literatura, poezie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/730716-stimme-von-land-und-stamm-17326321771-1024x1024.jpg)
![Unsere Heimat, roč. 1, 1920, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety] Unsere Heimat, roč. 1, 1920, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741878-unsere-heimat-roc-1-1921--17447230111-1024x1024.jpg)
![Unsere Heimat, roč. 5, 1924, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety] Unsere Heimat, roč. 5, 1924, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741883-unsere-heimat-roc-5-1924--17447243071-1024x1024.jpg)
![Unsere Heimat, roč. 13, 1932, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety] Unsere Heimat, roč. 13, 1932, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/742086-unsere-heimat-roc-13-1932-17448945511-1024x1024.jpg)
![Sudetendeutsches Jahrbuch 1936 [ročenka] Sudetendeutsches Jahrbuch 1936 [ročenka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/744258-sudetendeutsches-jahrbuch-17478397171-1024x1024.jpg)

![Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte, Dritter Jahrgang, Erstes Heft, 15. April 1939 [Časopis pro sudetoněmecké dějiny, Sudetští Němci, historie] Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte, Dritter Jahrgang, Erstes Heft, 15. April 1939 [Časopis pro sudetoněmecké dějiny, Sudetští Němci, historie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/755868-zeitschrift-fur-sudetende-17628735181-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte, Fünfter Jahrgang, Viertes Heft, 20. Juli 1942 [Časopis pro sudetoněmecké dějiny, Sudetští Němci, čeští Němci, historie, nacionalismus] Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte, Fünfter Jahrgang, Viertes Heft, 20. Juli 1942 [Časopis pro sudetoněmecké dějiny, Sudetští Němci, čeští Němci, historie, nacionalismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/755926-zeitschrift-fur-sudetende-17629411321-1024x1024.jpg)