SUDETA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bodenbach: Parteivorstand der sozialdemokratischen Arbeiterpartei 1927-1928, polokožená vazba se drobenými deskami, 96; 192 stran s četnými ilustracemi a reklamou, 8° (16 x 22,5 cm)
občas podtrhaná pastelkou, zahnědlé stránky, celkově velmi dobrý stav
4 600Kč
Bez daně: 4 600Kč
Bez daně: 4 600Kč
Frankfurt am Main: Der Heimreiterverlag 1958, pův. brož, 332 stran, 8° (14 x 20,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, poněkud zahnědlé stránky, celkově ale velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Hostivice: Baron 2005, 1. vydání.
Desky na hřbetu a horním okraji vybledlé, jinak zcela bez poškození, pěkný stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Praha: Artefactum, nakladatelství Ústavu dějin umění AV ČR, v. v. i. 2020, 3 brožované svazky v ochranné krabici, 1073 stran s četnými ilustracemi a mapou, velké 8° (16 x 23,5 cm)
nové, výborný stav
1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
Ober-Maxdorf [Horní Maxov]: Josef Pilz [1934], brož., 47 s., 8° (15 x 22 cm)
Velmi dobrý stav; obálka s pár drobnými natrženími, na okrajích zažloutlá, stránky zažloutlé, s pár nepatrnými skvrnkami a perforacemi.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Gotha: Bei Justus Perthes 1799, váz., [8]+278 s., 4 přílohy, 8° (11,5 x 18,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, rohy desek naražené, horní ořízka trochu ztmavlá, na cca 20 stranách jsou žluté skvrnky od stáří, na dalších stranách jen zřídkavě a v malém počtu.
9 990Kč
Bez daně: 9 990Kč
Bez daně: 9 990Kč
Aussig [Ústí nad Labem]: Deutscher Heimatbund, Landschaftsverein "Elbetal" 1943, váz., [84] s., 2 přílohy, 8° (15 x 22,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a mírně prohnuté, předsádky mírně na okraji pomačkané, ořízka a stránky zažloutlé.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Sersheim, Hartmann Verlag 2009, s. 187.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Karlsbad – Leipzig: Karl H. Frank 1936.
Velmi dobrý stav, zvýraznění tužkou na okraji stránek 34, 55 a 64 (u citátů význačných osobností), jinak zcela v pořádku, stánky přílohy mírně zahnědlé, jinak taktéž v pořádku.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Karlsbad – Leipzig: Karl H. Frank 1938.
Velmi dobrý stav. Papír jen mírně zahnědlý, jinak zcela v pořádku.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Leitmeritz: 1922, brož., 48 s., 8° (18,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a vybledlá, s pár drobnými natrženími, stránky zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Leitmeritz: 1927, brož., 48 s., 8° (18,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a vybledlá, stránky zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Leitmeritz: 1933, brož., 48 s., 8° (18,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a vybledlá, stránky zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Marienbad: Verlag von Josef Gschihay 1864, pův. poloplátěná vazba, [IV]+118 stran se skládanou tabulkou a mapou (Situationsplan), 12° (11,5 x 15 cm)
desky poněkud odřené a ušpiněné, ořízka a několik stran s hnědými skvrnami, mapa poněkud potrhaná, celkově dobrý stav
2 300Kč
Bez daně: 2 300Kč
Bez daně: 2 300Kč
Wien: Verlag von Moritz Stern 1907. Dritte, vermehrte Auflage. Mit 74 erläuternden Illustrationen. Für Anfängerinnen sowie für praktische Köchinnen.
Desky zašpiněné a odřené, plátno na hřbetu natržené a na několika místech proděravělé, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, titulní strana a strana s obsahem jsou uvolněné z vazby a volně vložené, na okr
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Brünn – Wien – Leipzig: Verlag Rudolf M. Rohrer 1939. Herausgegeben im Auftrage es Vereins für Geschichte der Deutschen in Böhmen von Univ.-Prof. Ddr. Wilhelm Wostry unter Mithilfe von Doz. Dr. Rudolf
Desky trochu zaprášené a na okrajích skvrnité, horní roh předních desek ohnutý, uvnitř pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk

![Freundschaft. Monatsschrift der deutschen sozialdemokratischen Arbeiterpartei. 1. und 2. Jahrgang (1927, 1928) [časopis, politika, sociální demokracie, Československo, Němci, Sudety] Freundschaft. Monatsschrift der deutschen sozialdemokratischen Arbeiterpartei. 1. und 2. Jahrgang (1927, 1928) [časopis, politika, sociální demokracie, Československo, Němci, Sudety]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/696273-freundschaft-monatsschrif-16920053771-1024x1024.jpg)
![Sudetendeutsches Turnertum. 1. Teil [Sudety, tělocvik, spolky] Sudetendeutsches Turnertum. 1. Teil [Sudety, tělocvik, spolky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/707499-sudetendeutsches-turnertu-17053218271-1024x1024.jpg)
![Uměleckohistorická topografie okresu Žatec [soupis památek] Svazek 1-3 - Kunsttopographe des Bezirks Saaz. Band 1-3 [= Fontes Historiae Artium; XIX] [Sudety, umění] Uměleckohistorická topografie okresu Žatec [soupis památek] Svazek 1-3 - Kunsttopographe des Bezirks Saaz. Band 1-3 [= Fontes Historiae Artium; XIX] [Sudety, umění]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/717753-kunsttopographie-des-bezi-17170715181-1024x1024.jpg)

![Reise in das Riesengebirge und in die umliegenden Gegenden Böhmens und Schlesiens [1799; Krkonoše; Sudety; Liberec] Reise in das Riesengebirge und in die umliegenden Gegenden Böhmens und Schlesiens [1799; Krkonoše; Sudety; Liberec]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727401-reise-in-das-riesengebirg-17288911021-1024x1024.jpg)
![Kulm und Arbesau 1813 = Beiträge zur Heimatkunde des Elbetales, roč. 5, 1943, č. 2 [bitva u Chlumce a Varvažova; mapy] Kulm und Arbesau 1813 = Beiträge zur Heimatkunde des Elbetales, roč. 5, 1943, č. 2 [bitva u Chlumce a Varvažova; mapy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/730622-kulm-und-arbesau-1813-bei-17325468921-1024x1024.jpg)

![Unsere Heimat, roč. 3, 1922, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety] Unsere Heimat, roč. 3, 1922, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741880-unsere-heimat-roc-3-1922--17447236811-1024x1024.jpg)
![Unsere Heimat, roč. 8, 1927, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety] Unsere Heimat, roč. 8, 1927, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/742082-unsere-heimat-roc-8-1927--17448936151-1024x1024.jpg)
![Unsere Heimat, roč. 14, 1933, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety] Unsere Heimat, roč. 14, 1933, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/742088-unsere-heimat-roc-14-1933-17448950031-1024x1024.jpg)
![Zur Orientirung in Marienbad. Ein Rathgeber und Wegweiser für Kurgäste. Zweite vermehrte und verbesserte Auflage [průvodce, Mariánské Lázně, Sudety] Zur Orientirung in Marienbad. Ein Rathgeber und Wegweiser für Kurgäste. Zweite vermehrte und verbesserte Auflage [průvodce, Mariánské Lázně, Sudety]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/747097-zur-orientirung-in-marien-17519814631-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte, Dritter Jahrgang, Zweites-Drittes Heft, 20. November 1939 [Časopis pro sudetoněmecké dějiny, Sudetští Němci, čeští Němci, historie] Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte, Dritter Jahrgang, Zweites-Drittes Heft, 20. November 1939 [Časopis pro sudetoněmecké dějiny, Sudetští Němci, čeští Němci, historie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/755906-zeitschrift-fur-sudetende-17629345011-1024x1024.jpg)