FRANTIŠEK BÍLEK - grafiky

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Poutník (dřevoryt, František Bílek)
František Bílek
List. Rozměr tiskové plochy: 78 x 74 mm.
Stav velmi dobrý, list je lehce pomačkaný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
J. Štítný (dřevoryt, František Bílek)
František Bílek (podpis)
List. Rozměr tiskové plochy: 80 x 94 mm. Signováno - iniciály.
Stav velmi dobrý, list je lehce zažloutlý, v horní části s mírnou ztrátou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
K tvému vinobraní (dřevoryt, František Bílek)
František Bílek
List. Rozměr tiskové plochy: 40 x 72 mm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Únavu Pane cítíme (dřevoryt, František Bílek)
František Bílek
List. Rozměr tiskové plochy: 72 x 35 mm.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Maria, tebou dána nová krev srdci člověka (slepotisk, František Bílek)
František Bílek
List. Rozměr tiskové plochy: 104 x 188 mm.
Stav pěkný.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Svatá Anna - píseň (litografie, František Bílek, obálka sešitu)
František Bílek
List. Rozměr tiskové plochy: 210 x 310 mm.
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
František Bílek - výbor z díla (katalog výstavy)
Brožovaná, 26 stran textu + obr. příloha, rozměr: 20 x 25,50 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je ušpiněná, na straně pět je podtrháváno propiskou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
František Bílek a jeho pražský ateliér  (Bílkova vila )
Martin Krummholz, Larvová
Vydal. Arbor vitae, Galerie hl. města Prahy, 2010 (1. vydání). Původní poloplátěná vazba, formát A4, 4°, 173 stran.
Stav pěkný.
890Kč
Bez daně: 890Kč
Seznam prací z výstavy Františka Bílka. Prolog Otakara Březiny (František Bílek, katalog, symbolismus)
Otokar Březina - František Bílek
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 21 cm, stran cca 24
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Smutný hlas (4x ilustrace František Bílek) - ruční papír
J. A. Komenský
Brožovaná, ruční papír, 51 stran. Rozměry: 16 x 24 cm. Vyd. druhé
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, mírně zažloutlá a odřená, nerozřezáno. Vyřazený knihovní exemplář
450Kč
Bez daně: 450Kč
Z pomníku Petra Chelčického, dřevoryt, František Bílek (1872 - 1941)
Dřevoryt, 1917 - nepodepsáno. Rozměry: 133 x 91. ..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
František Bílek (1872 - 1941), dřevoryt, Ve životě
Ve životě
Dřevoryt, 1916 - nesignováno. Rozměry: 125 x 73. ..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
František Bílek (1872 - 1941) Čísti ve tváři země! dřevoryt
František Bílek
Dřevoryt, 1905 - podepsáno. Rozměry: 91 x 85. ..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Z pomníku Jana Amosa, dřevoryt, František Bílek (1872 - 1941)
František Bílek (1872 - 1941)
Dřevoryt, 1917 - nepodepsáno. Rozměry: 140 x 94. ..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Stavitel chrámu. Památník básníka myslitele Otokara Březiny (Otokar Březina, sborník, ilustrace František Bílek, polokožená vazba - vazba kůže)
Otokar Březina - Emanuel Chalupný (ed.)
Vydal Čin, 1941. Polokožená vazba, 294 stran, 28cm x 22cm.
Velmi dobrý stav, desky na okraji zežloutlé, viz foto.
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021