HISTORIE

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Příběhy české a moravské krajiny [obsahuje tipy na výlety, průvodce]
Marie Homolová, Robin Plzák
Pavel Dobrovský - BETA, Praha 2005. Edice Výlety. Původní vazba, menší 8°, 220 stran s fotografiemi...
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Dialektika moci (Index) (politika, socialismus, exilové vydání; Československo a Evropa, Omyly pražského jara, Česká kultura šedesátých let, Problémy emigrací))
Ivan Sviták
Index, Kolín 1973 (17. publikace Indexu). Původní brož, mírně odřená, očtená, menší 8°, 164 stran. D..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hluboká (Hluboká nad Vltavou, zámek, historie, průvodce)
Jiří Hilmera
Sportovní a turistické nakladatelství, Praha 1957. Původní brož, 8°, 22 stran, čb. fotografie v text..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Otisky času - báňská činnost ve Středočeském kraji (Středočeský kraj, hornictví, historie, mj. Jílové u Prahy, Kutná Hora, Příbram, Kladno)
Velfl, Josef
Otisky času – Báňská činnost ve Středočeském kraji || Time Tracking – Mining Activities in Central B..
 
650Kč
Bez daně: 650Kč
Mamerto Esquiú, řeholník a biskup (životopis, křesťanství, františkáni, Argentina; graf. úprava Břetislav Štorm)
Manuel Gálvez
Životopisný nástin z Argentiny španělsky napsal M. Gálvez, přeložili M. Baušová a R. J. Slabý. Cyril..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slovník náboženství - Judaismus - Křesťanství - Islám
Mladá fronta, Praha 1994.
Dobrý stav, lehce zkřivený hřbet.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Šternberk slovem a obrazem (Vlastivěda, historie, fotografie)
Bohdan Kaňák, Miroslav Koudela, Jan Mracký
Nakladatelství ARCUS 1996. Vydání první. 94 stran - včetně obr. materiálu. Původní celoplátěná vazba..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Obrazy z dějin církve
František Planner
Vydala Křesťanská akademie Řím jako 46. svazek edice Studium v Praze 1995, stran 123, rozměry: 15 x ..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Filozofický depozitář - shrnutí základů filozofie [mj. Aristoteles, Seneca, sv. Augustin, Platon, Akvinský, Kant aj.]
Reiner Ruffing
Knižní klub, Praha 2012. 1. vyd.
Velmi dobrý stav, na zadní straně přebalu nalepena cenovka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dějiny státu a práva v Československu do r. 1918
Karel Malý, Florian Sivák
Panorama, Praha 1988. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 568 stran + obrazová příloha, vydání první.
Dobrý stav, lehce ušpiněný přebal (viz foto), mírně zažloutlé stránky. Rozměry: 15 x 21 cm.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kultura mezi Čechy a Slováky (literární věda, srovnávací studie, mj. Hlaváčkova Modtitba a Kraskova Solitudo v souvislostech česko-slovenského dialogu)
Jiřina Kintnerová * Vladimír Reis
Základem práce z oboru dějin literatury je rozsáhlá studie srovnávající dvě významná básnická díla č..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tajemná smrt korunního prince Rudolfa (edice: Světové romány, sv. 4) (historický román, Habsburkové)
E.Planitz
J.Svátek, jihoč.lidové knihkupectví, České Budějovice 1919. Podle 46.vydání přeložil Č.Kalendra. Pův..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Úvod do studia dějepisu
A.Bernheim
Jan Leichter, Praha 1931. Přeložil Václav Líva. Laichterův výbor nejlepších spisů poučných, kniha LVI. Stran 190. Rozměr 11x17 cm. Původní brož,
stav slušný
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021