HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 207.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Karel Borecký 1929, s. 220.
Desky lehce zašpiněné (viz foto), dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zprávy Ústavu zemědělské ekonomiky Vysoké školy zemědělské v Brně. Zvláštní otisk ze Sborníku ČA Zem..
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Bursík a Kohout 1912, s. 150.
Ve slušném stavu, původní brož, ve hřbetu rozpadlé na dvě části (viz obr.),
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Nákladem České grafické unie 1922, s. 183.
Volný hřbet, listy nepatrně pomačkané na okrajích, obálka lehce zašpiněná (viz foto). Slušný stav!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Ústav pro vnitřní obchod 1940, s. 210.
Volný hřbet, jinak velmi dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Poloplátěná převazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 197.
Stav velmi dobrý, na titulním listu je podpis původního majitele.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Slaný, Ročenka Městské spořitelny v Slaném 1938, s. 78.
Na několika listech světlé vodní skvrny, které nezasahují do textu, obálka nepatrně zašpiněná (viz foto). Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Dějiny města Duchcova. Dux, Carl Scheithauer, nedatováno, V, 108 S., 8° s čb. fotografiemi na zvl. t..
2 080Kč
Bez daně: 2 080Kč
Bez daně: 2 080Kč
Celým názvem: Schematismus für das Königreich Böhmen auf das Schalt-Jahr 1816. Erster Theil.
..
6 240Kč
Bez daně: 6 240Kč
Bez daně: 6 240Kč
Celým názvem: Die Karolinische Zeit nach den besten historischen Quellen dargestellt. Novější poloko..
1 560Kč
Bez daně: 1 560Kč
Bez daně: 1 560Kč
Celým názvem: Geschichte des Raudnitzer Schloss-Baues 1652 - 1684 als Beitrag zur Geschichte der Pre..
3 120Kč
Bez daně: 3 120Kč
Bez daně: 3 120Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21,5 cm, stránkováno průběžně 129-256.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou poznámky psané tužkou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Celoplátěná vazba - přebal chybí, 212 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sonderdruck aus Bohemia. S věnováním Klause Mertena na předsádce. OBrož. München, Verlag Robert Lerc..
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Boh. Pištělák, Praha 1933.
Desky po okrajích odřené, hřbet nahoře lehce natržený. V č. 1-44 chybí dvoustrana 5-6, č. 27 je vevázané vzhůru nohama. Uvnitř tu a tam zahnědlé skvrnky, jinak dobrý stav.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Zobrazeny položky 305 až 320 z 34135 (2134 stránek)
Zákazníci sk

![Výchova se stanoviska národního (edice: Knihovna časopisu Pokrokového studenstva, sv. 5) [učebnice, škola, vzdělání, vzdělávací systém] Výchova se stanoviska národního (edice: Knihovna časopisu Pokrokového studenstva, sv. 5) [učebnice, škola, vzdělání, vzdělávací systém]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/121325-vychova-se-stanoviska-nar-16098476881-1024x1024.jpg)

![Vztah mezi produktivitou a katastrálními výnosy na Moravě (Zprávy Ústavu zemědělské ekonomiky) [Morava, katastr] Vztah mezi produktivitou a katastrálními výnosy na Moravě (Zprávy Ústavu zemědělské ekonomiky) [Morava, katastr]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_121343_1-1024x1024.jpg)

![Vyvrácení říše Inků (edice: Země a lidé, sv. 27) [historie, Jižní Amerika, Inkové] Vyvrácení říše Inků (edice: Země a lidé, sv. 27) [historie, Jižní Amerika, Inkové]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_121417_1-1024x1024.jpg)
![Vnitřní obchod během poslední hospodářské krise (edice: Sborník Ústavu pro vnitřní obchod, sv. 2) [ekonomie, krize, protektorát] Vnitřní obchod během poslední hospodářské krise (edice: Sborník Ústavu pro vnitřní obchod, sv. 2) [ekonomie, krize, protektorát]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_121571_1-1024x1024.jpg)


![Geschichte der Stadt Dux [Duchcov] Geschichte der Stadt Dux [Duchcov]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_121686_1-1024x1024.jpg)


![Moderní civilisace po některých stránkách hospodářských (edice: Laichterův výbor nejlepších spisů poučných, sv. XVI) [Moderní civilizace, ekonomie, obchod] Moderní civilisace po některých stránkách hospodářských (edice: Laichterův výbor nejlepších spisů poučných, sv. XVI) [Moderní civilizace, ekonomie, obchod]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/121833-moderni-civilisace-po-nek-16098333731-1024x1024.jpg)

