ARCHEOLOGIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Velmi dobrý stav, A4
..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní poloplátěná vazba bez přebalu, 578 stran + 44 stran obrazových příloh na křídě. Rozměry: 18 x 25 cm
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 16 x 21,5 cm, program na každý měsíc má 8 stran.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
1. vydání, [Praha]: Unicornis 2014, 47 stran s ilustracemi, pův. brož.
Výborný stav, nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Obzor prehistorický XIII-1946, Praha, Nákladem Společnosti československých prehistoriků, 1946, OHFt..
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 16 x 21,5 cm, program na každý měsíc má 8 stran.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, průběžné stránkování 129-191, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Velmi dobrý stav, A4
..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 132 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Orbis, Praha 1946. Původní poloplátěná vazba, 578 stran ( 44 stran obrazových příloh na křídě ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, NS Svoboda 1998. Vydání první, stran 193. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Mladá fronta, Praha 1966. Edice Koumbus sv. 30. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 212 stran textu, 80 stran příloh, vydání první, rozměry: 13 x 17 cm.
Stav pěkný (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 42 - včetně vyobrazení.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Jak lidské ostatky odhalují tajemství mrtvých. Podmanivý obraz životů, kultur a víry starodávných ci..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha 2009
Stav velmi dobrý viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakl. Mladá fronta, Praha 1973. Edice Kolumbus, sv. 61. Vydání první, rozměry: 13 x 17 cm, původní celoplátěná vazba s přebalem, 160 stran textu, 16 stran čb. a 8 bar. příloh.
Dobrý stav (viz fofo).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 721 až 736 z 1030 (65 stránek)
Zákazníci sk




![Metodika dokumentace a výzkumu židovských hřbitovů [židovské hřbitovy ,památky ,Židé ] Metodika dokumentace a výzkumu židovských hřbitovů [židovské hřbitovy ,památky ,Židé ]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/499001-metodika-dokumentace-a-vy-14932832101-1024x1024.jpg)
![Obzor prehistorický XIII-1946 (časopis, archeologie, prehistorie, mj. Spor o přilbu sv. Václava; Budeč, kmenové hradisko Čechů; Keltská tvář z Čech [Keltové]; Pravěké počátky Ameriky; Nové výzkumy v Dolních Věstonicích) Obzor prehistorický XIII-1946 (časopis, archeologie, prehistorie, mj. Spor o přilbu sv. Václava; Budeč, kmenové hradisko Čechů; Keltská tvář z Čech [Keltové]; Pravěké počátky Ameriky; Nové výzkumy v Dolních Věstonicích)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_321888_1-1024x1024.jpg)





![Jak to bylo s Atlantidou. Nový pohled na starou záhadu [Atlantida, legenda o bájné zemi] Jak to bylo s Atlantidou. Nový pohled na starou záhadu [Atlantida, legenda o bájné zemi]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/734768-jak-to-bylo-s-atlantidou--17376683531-1024x1024.jpg)
![Záhadní Etruskové [Obsah: etruský národ v Itálii, archeologie, antika, severní Itálie] (edice: Kolumbus, sv. 30) Záhadní Etruskové [Obsah: etruský národ v Itálii, archeologie, antika, severní Itálie] (edice: Kolumbus, sv. 30)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/691760-zahadni-etruskove-16854728671-1024x1024.jpg)


![Záhada zlaté rakve [starověký Egypt, faraon Amenhotep IV. - Achnaton a Nefertiti, archeologie] (edice Kolumbus) Záhada zlaté rakve [starověký Egypt, faraon Amenhotep IV. - Achnaton a Nefertiti, archeologie] (edice Kolumbus)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/618915-zahada-zlate-rakve-starov-16430568031-1024x1024.jpg)