ARCHEOLOGIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Panorama, 1989. Vydání první, stran 328. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 76.
Výborný stav, nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 250 - včetně obr., rozměry: 21 x 30 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Národní muzeum, Praha 2011. Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm; 232 stran; množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav. Nesouvisející věnování.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydala agentura KRIGL, Praha 2005 ve spol. s Archeologickým ústavem AV ČR Praha. Stran 320 - včetně obr. materiálu. Původní brož, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný (viz obr.).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Archeologický ústav AV ČR, Praha 1995. Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, stran 156 - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Univerzita Karlova, 2006. Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm. 157 stran.
Velmi dobrý stav, obálka jel lehce ušpiněná, zadní část obálky je mírně zvlněná.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Slovart, Praha 2002. Pevná vazba s přebalem, stran 304 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 27 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, průběžné stránkování 249- 316 + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha 1965, Archeologický ústav Čsav v Praze, velmi dobrý stav.
..
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Sešit, rozměry: 16,5 x 24 cm, cca 24 stran textu + 24 stran přílohy.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Epocha, Praha 2003. Původní pevná vazba s přebalem, 119 stran, rozměr: 14,5 x 20,5 cm. Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Archeologický ústav AV ČR, Praha 2006, pův. laminovaná brož., 4°, 534 stran
Výborný stav, nová kniha
690Kč
Bez daně: 690Kč
Bez daně: 690Kč
Praha, Fr. Řivnáč 1879, s. 142.
Chybí přední strana obálky, zadní strana potrhaná, část jí chybí (viz foto), listy na okrajích nepatrně zašpiněné. Vzhledem ke stáří dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Šolc a Šimáček, Praha, nedatováno. Přeložil Jindřich Vančura. Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18 cm, stran 330
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, hřbet je v horní i dolní části natržený, zadní část obálky je s mírnou ztrátou, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 721 až 736 z 1033 (65 stránek)
Zákazníci sk

![Život starých Egypťanů [Egypt] Život starých Egypťanů [Egypt]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/677239-zivot-starych-egyptanu-eg-16688888851-1024x1024.jpg)



![Ecce Homo - Svět dávných lovců a sběračů [pravěk, doba kamenná] Ecce Homo - Svět dávných lovců a sběračů [pravěk, doba kamenná]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/678440-ecce-homo-svet-davnych-lo-16701860151-1024x1024.jpg)








