ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Základy slovanského železářského hutnictví v českých zemích [Monumenta archaeologica, tom. 6 - Slované, archeologie, výroba železa a kovů, raný středověk] HOL
Pleiner, Radomír
Nakladatelství Československá akademie věd, Praha 1958, Monumenta archaeologica; tomus 6. Formát A4, 335 stran. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Praehistorica XXXI/2013 (archeologie)
Miroslav Popelka, Renata Šmidtová
Brožovaná, stran 277, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav pěkný.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Actes du VIIe Congrès international des sciences..., 2
Jan Filip
Academia, Praha 1971.
Dobrý stav, obálka nepatrně zašpiněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Archaeologica Pragensia 24/2018 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]
kolektiv autorů
Muzeum hl. města, Prahy 2018. Brožovaná, rozměry: 17 x 23 cm, 568 str. včetně obr. materiálu.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Svět dávných Slovanů [Slované, archeologie]
Zdeněk Váňa
Vydala Artia, Praha 1983.
Dobrý stav, fólie na přebale mírně zvlněná.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehled pravěku světa 1.+ 2. [pravěk, archeologie]
Jan Bouzek, Karel Sklenář, Miroslav Buchvaldek, J. Břeň, L.
Univerzita Karlova v Praze, fakulta filosofická. Státní pedagogické nakl. Praha 1976-1977.
Uvnitř dobrý stav, obálky zašpiněné.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Praha v pravěku (Archaeologica Pragensia Supplementum - archeologie, pravěk)
M. Fridrichová, J. Fridrich, J. Havel, J. Kovařík
Brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, 272 + příloha.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Obzor praehistorický, ročník XIII./1946 (archeologie)
Jan Filip (usp.)
Převazba, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 445.
Horší stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je téměř utržený. Na deskách je nálepka, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Přední i zadní desky se uvolňují od vazby. U
150Kč
Bez daně: 150Kč
Introducción a la Antropología
J.M.Ibanez Langlois
Eunsa Pamplona, 1978.
Stav dobrý, obálka lehce odřená.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Památky archeologické 1999/2 (archeologie, mj. Pohřebiště bylanské kultury v Praze; Radomyšl, raně středověké pohřebiště)
Jan Fridrich (red.)
Archeologický ústav AV ČR, Praha 1999.
Výborný stav (viz foto). Nepatrně zašpiněná obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Umění a řemesla starého Egypta (pošk.)
W. M. Flinders Petrie
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 19 cm, 152 stran. Obsahuje 45 příloh se 140 vyobrazeními.
Stav horší, obálka je utržená od hřbetu, hřbet zcela chybí. Knižní blok je rozlámaný na části, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Podpis pův. majitele
99Kč
Bez daně: 99Kč
Slovenská archeológia. Ročník L. Číslo 1. 2002
Gabriel Fusek (red.)
Archeologický ústav SAV, Nitra 2002
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Časopis Společnosti přátel starožitností českých v Praze, ročník IV. (1896)
Jan Soukup (red.)
Převazba, stran 136 + obr. příloh, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zrození řecké civilizace [antické Řecko, Mykény, Mínojská Kréta; starověk]
Pavel Oliva
Academia, Nové obzory vědy, Vědeckopopulární knižnice ČSAV 17. Praha 1976. Původní měkká vazba, 180 stran ( 9 obr), 16 příloh (32 obr), rozměry: 13 x 20 cm.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slovenská archeológia. Ročník XIV. Číslo 1. Rok 1966 [archeologie, časopis]
Anton Točík (red.)
Slovenská akademie věd 1966
Stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021