ARCHEOLOGIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha: Unicornis 2007, pův. brož.
Výborný stav, nová
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Výpravná obrazová publikace v anglickém jazyce vychází u příležitosti padesátého výročí založení Čes..
555Kč
Bez daně: 555Kč
Bez daně: 555Kč
Brožované, rozměry: 17 x 25 cm, 133 a 101 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha : Českoslovanská akciová tiskárna, 1927.
Velmi slušný stav, desky zašpiněné a odřené, uvnitř dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
1. vydání, Praha: Unicornis 1998, 54 stran, pův. brož.
Výborný stav, nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
L'image des animaux dans l'art prehistorique. ISBN: 2708404040, Picard, [1990], Hardcover: 254pages,..
2 080Kč
Bez daně: 2 080Kč
Bez daně: 2 080Kč
1. vydání, Praha: Unicornis 2001, 23 stran s ilustracemi a něm. resumé
Výborný stav, nová
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
354 stran, 48 obrazových tabulí, formát A4, poloplátěná převazba, slušný stav.
..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brána, Praha 2003. Pův. pevná vazba, 14 x 20 cm, 176 stran.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha: Unicornis 2008, pův. laminovaná brož., 175 stran s ilustracemi, 15 x 21 cm, česky s německým resumé
Výborný stav, nová
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Velmi dobrý stav, 340 stran. A4
..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydavateľstvo Slovenskej akadémie vied, Bratislava 1968. Pmätníky našej minulosti, sv. 5. Vydání první, 124 stran, 15 obrázků, 16 příloh. Původní měkká vazba, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi slušný, obálka je odřená a otřepená. Hřbet potrhaný a zkosený. Knižní blok se uvolňuje z obálky, místy je v textu zatrženo tužkou. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, Praha 1962. Vydání první. Stran 315, 24 stran příloh. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 13x21 cm.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
1. vydání, Praha: Unicornis 2011, 111 stran s ilustracemi a německým resumé
Výborný stav, nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Velmi dobrý stav, A4
..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Práce 1985, s. 279.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 305 až 320 z 1031 (65 stránek)
Zákazníci sk





![Vybrané středověké památky Prácheňska [= Vlastivědná knihovnička Společnosti přátel starožitností, svazek 6] Vybrané středověké památky Prácheňska [= Vlastivědná knihovnička Společnosti přátel starožitností, svazek 6]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/498864-vybrane-stredoveke-pamatk-14932073371-1024x1024.jpg)

![Skalní sídlo u Sloupu [= Vlastivědná knihovnička Společnosti přátel starožitností, svazek 10] Skalní sídlo u Sloupu [= Vlastivědná knihovnička Společnosti přátel starožitností, svazek 10]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/498884-skalni-sidlo-u-sloupu-vla-14932107511-1024x1024.jpg)
![Památky archeologické XXXVI. 1928-1930 kompletní [archeologie] Památky archeologické XXXVI. 1928-1930 kompletní [archeologie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_292003_1-1024x1024.jpg)

![Hrady na Malši [= Vlastivědná knihovnička Společnosti přátel starožitností, svazek 15] Durdí [Velešín / Pořešín / Sokolčí / Louzek / Tichá ] Hrady na Malši [= Vlastivědná knihovnička Společnosti přátel starožitností, svazek 15] Durdí [Velešín / Pořešín / Sokolčí / Louzek / Tichá ]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/498899-hrady-na-malsi-vlastivedn-14932127731-1024x1024.jpg)


![Objevení Tróje [Obsah: antické Řecko, Malá Asie, Trojská válka, Trója a její dobytí, Schliemann, Homér - Ilias] Objevení Tróje [Obsah: antické Řecko, Malá Asie, Trojská válka, Trója a její dobytí, Schliemann, Homér - Ilias]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/690919-objeveni-troje-historie-t-16845076331-1024x1024.jpg)
![Hrad Džbán [= Vlastivědná knihovnička Společnosti přátel starožitností, svazek 18] Hrad Džbán [= Vlastivědná knihovnička Společnosti přátel starožitností, svazek 18]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/498912-hrad-dzban-vlastivedna-kn-14932145701-1024x1024.jpg)

![Toulky českou minulostí 1. [Od nejstarší doby kamenné po práh vrcholného středověku - tj. pravěk, Keltové, Slované, středověk, Přemyslovci, České dějiny] Toulky českou minulostí 1. [Od nejstarší doby kamenné po práh vrcholného středověku - tj. pravěk, Keltové, Slované, středověk, Přemyslovci, České dějiny]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-06-28-11-07-27-01-1024x1024.jpg)