DESIGN
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
1942 Praha
Stav dobrý viz foto. Přebal poničen - natržen.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Převazba, rozměry: 13,5 x 18,5 cm, stran 195 s vyobrazeními v textu
Velmi slušný stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vyd. Arbor Vitae, Praha 2015, formát 8°, 304 stran, brožovaná.
Výborný stav. ISBN..
749Kč
Bez daně: 749Kč
Bez daně: 749Kč
Albatros, 2007. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 18,5 cm, stran 144 - množství vyobrazení
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Paperwork: The Potential of Paper In Graphic Design. ISBN: 0714834610, PHAIDON, 1993, Paperback, 160..
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Vydala Společnost architektů v Praze, 1936. Redaktor B. Hübschmann. Dvě lepené brožury v papírové obálce, 24 x 31, dohromady asi 50 stran.
Velmi dobrý stav, obálky jen nepatrně opotřebované, vnitřek čistý; viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Sdružení architektů, Praha, 1925. Pět brožur s papírovou obálkou, 23 x 31 cm, celkem asi 120 stran.
Velmi dobrý stav, zachovalé zvenku i uvnitř, viz foto.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydala Společnost architektů v Praze. Brožura v papírové obálce, 24 x 31, asi 30 stran.
Velmi dobrý stav, obálka mírně opotřebovaná, potrhaná na hřbetě, uvolněná vazba; viz foto.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vyd. Jiří Hořava a nakl. Měsíc ve dne, České Budějovice, 2018.
Výborný stav, nová kniha, zatavená ve folii od nakladatele.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Vydala Družstevní práce, Praha 1931-32. 11 časopisů (12 čísel) svázaných bez obálek. Dobová celoplátěná vazba, formát 8°, 25 cm, 380 stran.
Stav velmi dobrý, mírně zašlé, vazba je na hřbetě prodřená.
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Vydavatelství Kabinet, Praha.
Perfektní stav, nový časopis v ochranné igelitové folii.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydavatelství Kabinet, Praha.
Perfektní stav, nový časopis v ochranné igelitové folii.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Schätze aus dem Kreml:Peter der Große in Westeuropa (Poklady z Kremlu: Petr Veliký v západní Evropě)
Übersee-Museum, Bremen 1991.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřený přebal.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Seemann Verlag, Leipzig 1975.
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Middlesex 1967.
Velmi slušný stav, cca 1 cm natřený přebal na přední i zadní straně.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo: nakl. Ikar,Knižní klub, Praha 1997
Velmi dobrý stav, ošoupané desky
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk

![Výkladní skříně [nábytek] Výkladní skříně [nábytek]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/704187-vykladni-skrine-nabytek-17018791601-1024x1024.jpg)
![Moderní byt - výklady, rady a pokyny k jeho zařízení a úpravě [bytový design, bytová architektura, interiér] Moderní byt - výklady, rady a pokyny k jeho zařízení a úpravě [bytový design, bytová architektura, interiér]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/730953-moderni-byt-vyklady-rady--17328665861-1024x1024.jpg)
![Eva Eisler [monografie umělecké designérky šperku; šperk, design šperků] Eva Eisler [monografie umělecké designérky šperku; šperk, design šperků]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/726355-eva-eisler-monografie-ume-17273428801-1024x1024.jpg)





