Weltgeschichte. Die Entwicklung der Menschheit in Staat und Gesellschaft, in Kultur und Geistesleben. Band 5. Geschichte der Neuzeit. Das politische Zeitalter 1650-1815

Druh zboží: kniha
CN: A37619
Autor: Pflugk-Harttung, Julius von (ed.)
Stav: Použitá
Dostupnost: SKLADEM MIMO PRODEJNU (info)
Cena: 250Kč
Množství:
 

Pátý svazek šestisvazkového díla německých historiků, světových dějin od pravěku do konce 19. století. Tento svazek se zaměřuje na evropské novověké dějiny do konce napoleonských válek (1650-1815); vynechány nejsou ani dějiny Slovanů.

Bohatě ilustrováno; kromě mnoha černobílých ilustrací v textu svazek obsahuje 40 příloh v podobě skládacích map, faksimilí, tabulí s barevnými reprodukcemi uměleckých děl apod.

Vydání: Berlin: Verlag von Ullstein & Co. 1908, váz., 20+80+644+20 s., 4° (22,5 x 29 cm)

Stav knihy: Desky opotřebované, zašlé, zažloutlé, zašpiněné, s mírně odřenými a naraženými rohy, ořízka zaprášená, předsádky se stopami opotřebení, titulní strana odřená, stránky, tabule a další přílohy často mírně zažloutlé, občas s otisky prstů a stopami prachu, tabule a mapy s nemnoha drobnými natrženími, občas stopy po nesprávném skládání map, ohnuté rohy apod., chybí jedna tabule s reprodukcí malby zobrazující Napoleona v Kremlu; poněkud horší stav.

Valentinská © 2016